Цивільне процесуальне право України Підручник М.М. Ясинок.

В підручнику сформульовані проблемні питання теоретичного та практичного характеру, які мають місце в теорії та судовій практиці цивільного процесуального права.


Матеріали підручника спрямовані на наукову підготовку магістрів та аспірантів, яких цікавлять цивільне процесуальне право як наука.


В підручнику поглиблено розкрито проблемні питання доступу до правосуддя, проведено порівняльний аналіз стадій цивільного процесуального права з іншими галузями права цивілістичного спрямування, розкрито проблемні питання інституту представництва, процесуальних строків та шляхи їх подальшого розвитку.


В роботі звернуто увагу на теорію доказового, прецедентного права та практику сприйняття судових експертиз.


Розкрито особливості позовного, наказного та окремого проваджень, судових дебатів, стадії виконання судових рішень.


Звернуто увагу на проблемні питання щодо застосування внутрішньої судової практики та практики Європейського Суду з прав людини, відновлення втраченого судового провадження та визнання і виконання рішень іноземних судів.

Обліковий номер: 978-617-566-380-6
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

260,00 грн
Опис товару
Деталі
Цивільне процесуальне право України : Підручник / М.М.Ясинок, М.П.Курило, О.В.Кіріяк, Ю.В.Білоусов,О.О.Кармаза, С.І.Запара та ін.; За заг. ред. д.ю.н. професора М.М. Ясинка. – К.: Алерта, 2016. – 576 с. Підручник буде корисним не лише для студентів чи аспірантів, а і викладачів юридичних факультетів та широкого наукового загалу. Палітурка:Тверда Рік видання 2016 Кількість сторінок 576
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор За заг. ред. д.ю.н. професора М.М. Ясинка
ISBN 978-617-566-380-6
Видавець Алерта ПЄ
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Цивільне процесуальне право України Підручник М.М. Ясинок.