Акция!

При покупке на сумму от 300 грн Вы получите Конституцию Украины в подарок!

Цивільний кодекс України: Науково-практичний коментар Том 4 Об’єкти. Правочини. Представництво. Строки. . І. В. Спасибо-Фатєєва.

Книга "Цивільний кодекс України: Науково-практичний коментар Том 4 Об’єкти. Правочини. Представництво. Строки"
У четвертому томі коментарю розглядаються об’єкти цивільних прав, правочини, представництво і довіреність, строки, позовна давність та особисті немайнові права фізичних осіб. Правове регулювання правочинів має універсальне значення і є основоположним для зобов’язань, воно стосується численних аспектів видів, форми правочинів, порядку їх вчинення та умов дійсності. Норми, присвячені об’єктам цивільних прав, так само носять загальний характер, оскільки цивільні правовідносини складаються з приводу визначених у главах 12–15 ЦК України об’єктів.
Артикул (SKU): 978-966-2233-09-4
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

180,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(093) 732 25 23, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
На практиці виникає чимало питань стосовно представництва, оскільки ці відносини мають певні особливості. Строки відіграють також істотну роль у цивільних правовідносинах. Особисті немайнові права важливі для будь-якої фізичної особи, що дозволяє кожному реалізувати свої природні потреби і відчувати своє місце в суспільстві. Проблематика, якій присвячено цей науково-практичний коментар, та поради, бачення, позиції, що в ньому надаються, роблять його незамінним помічником при вирішенні проблем, які виникають на практиці при застосуванні ЦК України. Для нотаріусів, суддів, адвокатів, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, юристів-практиків.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор І. В. Спасибо-Фатєєва.
ISBN 978-966-2233-09-4
Издатель Нет
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Цивільний кодекс України: Науково-практичний коментар Том 4 Об’єкти. Правочини. Представництво. Строки. . І. В. Спасибо-Фатєєва.
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах