#pravoZNO 2020 Навчальний посібник Пономаренко М. В., Чернов Л. О.

Незамінний посібник для вступників до магістратури з дисципліни ,, ПРАВОЗНАВСТВО,, ДПА З ЗАПИТАННЯМИ, ТЕСТАМИ ТА ВІДПОВІДЯМИ.


До посібника увійшли основні галузі права. Конституційне право, адміністративне право, цивільне право, нове цивільно процесуальне право, кримінальне право (загальна та особлива частини), кримінальне процесуальне право, міжнародне публічне право, міжнародний захист прав людини та тести з відповідями. Чітко, стисло, доступно.  Книга 2020 року.


Р е ц е н з е н т и:
О. О. Кравчук, доцент, доктор юридичних наук, завідувач кафедри господарсько- го та адміністративного права НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
Д. І. Голосніченко, доцент, доктор юридичних наук, професор кафедри господар- ського та адміністративного права НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Ук л а д а ч і:
 М. В. Пономаренко, Л. О. Чернов

Обліковий номер: 978-966-937-949-8
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

330,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Посібник складається з розділів курсу сучасного правознавства, кожен з яких містить різні тестові завдання, які перевіряють знання як теоретичного матеріалу, так і практичних умінь та навичок вступників до магістратури.

Книга випуску 2020 року, але так як перевидань у 2021 році ще не було, а готуватися до іспитів варто вже сьогодні. Можна сміливо використовувати посібник для підготовки до іспитув у 2021 році. 

До складу посібника увійшли такі розділи: конституційне право України, адміністративне право України, цивільне право України, цивільне процесуальне право України, кримінальне право (загальна та особлива частини), кримінальне процесуальне право, міжнародне публічне право, міжнародний захист прав людини та ВІДПОВІДІ ДО ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ.  

Для вступників до магістратури, які готуються до складання ЗНО, вчителів права середніх загальноосвітніх закладів та викладачів університетів правничого напрямку.
Обкладинка М’яка
Рік видання 2020
Папір Офсетний
Формат 70Х100 1/16

Кількість сторінок 274

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор Пономаренко М. В., Чернов Л. О.
ISBN 978-966-937-949-8
Издатель Право
Відгуки
Відгуки клієнтів (3)
Ви його взагалі редактору давали?
Є позитив. Для тих, хто на нулі. Тим, хто має високий чи хоча б середній рівень- не потрібен. Окрім того, на кожній сторінці є бодай одна орфографічна помилка, я вже мовчу про граматичні, багато слів ніби з Гугла з російської перекладено. Будь ласка, відредактуйте на наступний рік - це ж неможливо читати! Відгук від: Мікі (Надіслано 31.05.2020)
Рекомендую
Нове перероблене видання, ще більш стисло . Рекомендую. Відгук від: Студент (Надіслано 16.04.2019)
отличное руководство для подготовки
Отличный справочник, особенно. как в моем случае - для подготовки почти с 0!
Все лаконично, по полочкам и понятно!
Відгук від: Григорий (Надіслано 02.06.2018)
Напишіть власний відгук
You're reviewing: #pravoZNO 2020 Навчальний посібник Пономаренко М. В., Чернов Л. О.
Вас також можуть зацікавити наступні товари