#pravoZNO 2020 Навчальний посібник Пономаренко М. В., Чернов Л. О.

НОВИНКА. Довгоочікуваний посібник для вступників до магістратури з дисципліни ,, ПРАВОЗНАВСТВО,, ДПА З ЗАПИТАННЯМИ, ТЕСТАМИ ТА ВІДПОВІДЯМИ. До посібника увійшли основні галузі права. Конституційне право, адміністративне право, цивільне право, нове цивільно процесуальне право, кримінальне право (загальна та особлива частини), кримінальне процесуальне право, міжнародне публічне право, міжнародний захист прав людини та тести з відповідями. Чітко, стисло, доступно. Книга 2020 року.


Р е ц е н з е н т и:
О. О. Кравчук, доцент, доктор юридичних наук, завідувач кафедри господарсько- го та адміністративного права НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
Д. І. Голосніченко, доцент, доктор юридичних наук, професор кафедри господар- ського та адміністративного права НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Ук л а д а ч і:
 М. В. Пономаренко, Л. О. Чернов

Артикул (SKU): 978-966-937-949-8
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

330,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали

Посібник складається з розділів курсу сучасного правознавства, кожен з яких містить різні тестові завдання, які перевіряють знання як теоретичного матеріалу, так і практичних умінь та навичок вступників до магістратури.

До складу посібника увійшли такі розділи: конституційне право України, адміністративне право України, цивільне право України, цивільне процесуальне право України, кримінальне право (загальна та особлива частини), кримінальне процесуальне право, міжнародне публічне право, міжнародний захист прав людини та ВІДПОВІДІ ДО ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ.  

Для вступників до магістратури, які готуються до складання ЗНО, вчителів права середніх загальноосвітніх закладів та викладачів університетів правничого напрямку.
Обкладинка М’яка
Рік видання 2020
Папір Офсетний
Формат 70Х100 1/16

Кількість сторінок 274

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Пономаренко М. В., Чернов Л. О.
ISBN 978-966-937-949-8
Издатель Право
Отзывы
Отзывы пользователей (3)
Ви його взагалі редактору давали?
Є позитив. Для тих, хто на нулі. Тим, хто має високий чи хоча б середній рівень- не потрібен. Окрім того, на кожній сторінці є бодай одна орфографічна помилка, я вже мовчу про граматичні, багато слів ніби з Гугла з російської перекладено. Будь ласка, відредактуйте на наступний рік - це ж неможливо читати! Отзыв пользователя Мікі (Отзыв написан 31.05.2020)
Рекомендую
Нове перероблене видання, ще більш стисло . Рекомендую. Отзыв пользователя Студент (Отзыв написан 16.04.2019)
отличное руководство для подготовки
Отличный справочник, особенно. как в моем случае - для подготовки почти с 0!
Все лаконично, по полочкам и понятно!
Отзыв пользователя Григорий (Отзыв написан 02.06.2018)
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: #pravoZNO 2020 Навчальний посібник Пономаренко М. В., Чернов Л. О.
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах