Кримінальна відповідальність за втручання у діяльність працівника правоохоронного органу, працівника держаної виконавчої служби, приватного виконавця. Чуб І. М.

Видання розраховано на наукових та практичних працівників, викладачів вищої школи, аспірантів, студентів юридичних вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться питаннями кримінального права та практики його застосування.
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 232
Артикул (SKU): 978-966-937-260-4
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

230,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
У монографії досліджено проблеми соціальної обумовленості та підстави кримінальної відповідальності за втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця (ст. 343 КК України). Проаналізовано складні питання кваліфікації та диференціації відповідальності за вчинення даного злочину. Сформульовано науково обґрунтовані пропозиції з удосконалення положень закону про кримінальну відповідальність у сфері охорони нормальної діяльності працівників правоохоронних органів та виконавчої служби. Здійснено аналіз правозастосовної практики та розроблено рекомендації щодо правильної кваліфікації досліджуваного злочину.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Чуб І. М.
ISBN 978-966-937-260-4
Издатель Право
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Кримінальна відповідальність за втручання у діяльність працівника правоохоронного органу, працівника держаної виконавчої служби, приватного виконавця. Чуб І. М.
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах