Кримінальний процесуальний кодекс України. : структурно-логічні схеми і таблиці, типові бланки та зразки процесуальних документів.

Посібник також буде корисним науково-викладацькому складу вищих навчальних закладів юридичного профілю, передусім зі спеціальним статусом, які з метою задоволення потреб судових і правоохоронних органів здійснюють підготовку та підвищення кваліфікації кадрів для діяльності у сфері кримінального провадження.
Артикул (SKU): 987-000
Подписаться на оповещения о цене Подпишитесь, чтобы получить уведомление, когда товар появится в наличии

Доступность: Под заказ

150,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
У посібнику схематично показано форми й умови реалізації процесуальних повноважень суб’єктів кримінального процесу відповідно до стадій кримінального провадження, а також порядок їхньої взаємодії при проведенні слідчих (розшукових), негласних слідчих (розшукових) та інших процесуальних дій. З метою організаційного забезпечення діяльності прокурорів і слідчих у кримінальному провадженні розроблено типові бланки та зразки процесуальних документів. Видання розраховане на суддів, прокурорів, слідчих, співробітників оперативних підрозділів.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Андрєєв Р. Г., Блажівський Є. М., Гошовський М. І. та ін.].
ISBN 987-000
Издатель Алерта ПЄ
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Кримінальний процесуальний кодекс України. : структурно-логічні схеми і таблиці, типові бланки та зразки процесуальних документів.