Кваліфікація кримінальних правопорушень проти життя та здоров'я особи Навчальний посібник За загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрН України М.І. Панова

Рекомендовано для суддів, працівників прокуратури, юстиції, органів внутрішніх справ, науковців, викладачів, аспірантів та студентів юридичних закладів вищої освіти, та для всіх, хто цікавиться питаннями кримінального права та практики його застосування.


Обкладинка М'яка


Рік видання 2019 


Кількість сторінок 248

Артикул (SKU): 978-966-937-799-9
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

170,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали

У навчальному посібнику здійснено детальний юридичний аналіз кримінально-правових норм, що містяться у розділі ІІ Особливої частини Кримінального кодексу України, із урахуванням останніх змін, внесених до цього кодексу Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» № 2617‑VІІІ від 22 листопада 2018 р., які набирають чинності з 1 січня 2020 р.

Всебічно розглянуто проблеми кваліфікації злочинів проти життя та здоров’я особи, особливості розмежування їх із суміжними складами кримінальних правопорушень та відмежування від діянь, що не є кримінально караними. Наводяться та аналізуються матеріли вітчизняної судової практики.

В окремому підрозділі посібника аналізуються питання кримінальної відповідальності за кримінальні правопорушення проти життя у рішеннях Європейського суду з прав людини.процесом цих країн.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор М.І. Панова
ISBN 978-966-937-799-9
Издатель Право
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Кваліфікація кримінальних правопорушень проти життя та здоров'я особи Навчальний посібник За загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрН України М.І. Панова
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах