Міжнародне публічне право. Міжнародний захист прав людини. Посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання За загальною редакцією Сироїд Т.Л.

У посібнику зосереджено увагу на ключових питаннях сучасного міжнародного публічного права і міжнародного захисту прав людини, що виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання студентів, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право».


Посібник складається з 25 розділів – міжнародне право і 16 розділів – Міжнародний захист прав людини, викладених у чіткій послідовності.


У ньому в легкій та доступній формі висвітлено поняття, юридичну природу та сферу дії сучасного міжнародного права, подано короткий виклад основних етапів становлення та розвитку міжнародного права, з’ясовано співвідношення міжнародного публічного і національного права, подано систему й структуру міжнародного публічного права, охарактеризовано основні галузі міжнародного публічного права.


Обліковий номер: 978-966-998-227-8
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

350,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

У розділі Міжнародний захист прав людини авторами охарактеризовано правову та інституційну основу захисту прав усіх категорій осіб: дітей, жінок, біженців, вимушених переселенців, осіб, позбавлених волі та ін.

Приділено увагу спеціалізованим органам та інституціям універсального і регіонального характеру до компетенції яких віднесено захист прав означених осіб.

Проаналізовано практику Європейського суду з прав людини щодо розгляду конкретних справ та акцентовано увагу на значенні прийнятих ним рішень.

 Обкладинка М’яка

Рік видання 2021

Папір Офсетний

Кількість сторінок 462

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор За загальною редакцією Сироїд Т.Л.
ISBN 978-966-998-227-8
Издатель Право
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: Міжнародне публічне право. Міжнародний захист прав людини. Посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання За загальною редакцією Сироїд Т.Л.