НАСТІЛЬНА КНИГА СУДДІ ПРИ РОЗГЛЯДІ ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВ. СКЛАДАННЯ ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ ЗА ГОСПОДАРСЬКИМ ПРОЦЕСУАЛЬНИМ КОДЕКСОМ УКРАЇНИ. ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК. Руснак Ю.І.

Усі зразки є примірними, посібник не має за мету звести процесуальні документи до певного шаблону, навпаки, вважаємо, що створені судом процесуальні документи є плодом інтелектуальної творчості судді господарського суду, не зважаючи на суворі вимоги ГПК України до їх змісту і форми.
Обкладинка: м'яка
Збільшеного формату
Рік видання: 2017
Сторінок: 440
Обліковий номер: 978-611-01-0738-9
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

350,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі
Запропоноване до Вашої уваги видання не претендує на абсолютну повноту процесуальних документів, що можуть бути прийняті судом при розгляді господарської справи. У посібнику наведені зразки процесуальних документів, що найчастіше зустрічаються у практиці господарського провадження. Для зручності вони викладені за стадіями господарського процесу, розроблені на підставі вимог чинного законодавства України, документів Вищого господарського суду України, постанов Пленуму Верховного Суду України, судової практики, що склалась на цей момент.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор Руснак Ю.І.
ISBN 978-611-01-0738-9
Издатель ЦУЛ
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: НАСТІЛЬНА КНИГА СУДДІ ПРИ РОЗГЛЯДІ ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВ. СКЛАДАННЯ ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ ЗА ГОСПОДАРСЬКИМ ПРОЦЕСУАЛЬНИМ КОДЕКСОМ УКРАЇНИ. ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК. Руснак Ю.І.