Негласні слідчі (розшукові) дії та використання результатів оперативно-розшукової діяльності у кримінальному провадженні. Кудінов.С.С. Шехавцов Р.М. Дроздов О.М. Гриненко С.О.

Запропонований посібник буде корисним суддям, слідчим суддям, працівникам органів прокуратури, керівникам і слідчим органів досудового розслідування, співробітникам оперативних підрозділів у швидкому та правильному опануванні вмінь, навичок із підготовки й процесуального оформлення проведення негласних слідчих (розшукових) та оперативно-розшукових дій, використання у кримінальному провадженні інформації, речей та документів, отриманих негласним шляхом.


Навчально-практичний посібник також буде корисним студентам, курсантам, аспірантам і викладачам вищих навчальних закладів юридичного профілю при вивченні та викладанні таких навчальних дисциплін, як «Кримінальний процес України», «Криміналістика», «Оперативно-розшукова діяльність», а також спеціальних курсів: «Складання процесуальних документів», «Доказування», «Особливості провадження досудового розслідування», «Особливості використання матеріалів оперативно-розшукової діяльності у кримінальному провадженні» та ін.


Рік 2018


Видавництво Оберіг


Наклад 200 пр.


Обліковий номер: 978-966-8689-26-0
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

600,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Третє видання посібника містить базові нетаємні положення щодо організації та проведення негласних слідчих (розшукових) дій, використання їх результатів та матеріалів оперативно-розшукової діяльності у кримінальному провадженні, вивчення яких відповідає вимогам підготовки суддів, прокурорів, слідчих, співробітників оперативних підрозділів і які грунтуються на нормах Конституції України, Кримінального процесуального кодексу України, Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність», інших законодавчих та відомчих нормативно-правових актів станом на 12.04.2018, судовій практиці Європейського суду з прав людини станом на 20.02.2018 й вітчизняній слідчо-судовій практиці.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор Кудінов.С.С. Шехавцов Р.М. Дроздов О.М. Гриненко С.О.
ISBN 978-966-8689-26-0
Издатель Ні
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: Негласні слідчі (розшукові) дії та використання результатів оперативно-розшукової діяльності у кримінальному провадженні. Кудінов.С.С. Шехавцов Р.М. Дроздов О.М. Гриненко С.О.
Вас також можуть зацікавити наступні товари