Правові висновки Верховного Суду у справах щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження (господарська юрисдикція) Упорядники Жуков С. В., Погребняк В. Я.

Правові висновки Верховного Суду у справах щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження (господарська юрисдикція)


Упорядники Жуков С. В., Погребняк В. Я. К.: Алерта, 2019. 336 с.


Палітурка:Тверда


Упорядники: Жуков Сергій Вікторович – кандидат юридичних наук, суддя-спікер Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, судова палата для розгляду справ про банкрутство;


Погребняк Володимир Яковлевич – кандидат юридичних наук, секретар судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Артикул (SKU): 978-617-566-529-9
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

350,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали

Збірник містить правові висновки Верховного Суду щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження. Допомагає узагальнити та проаналізувати судову практику Верховного Суду (господарська юрисдикція).

Правові висновки розташовані відповідно до розділів, що зручно для пошуку необхідної інформації. Збірник розрахований на суддів господарських судів, державних та приватних виконавців, арбітражних керуючих, юристів, викладачів, студентів, наукових працівників та аспірантів.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Жуков С. В., Погребняк В. Я.
ISBN 978-617-566-529-9
Издатель Алерта ПЄ
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Правові висновки Верховного Суду у справах щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження (господарська юрисдикція) Упорядники Жуков С. В., Погребняк В. Я.
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах