Правові висновки Верховного Суду у справах щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження (господарська юрисдикція) Упорядники Жуков С. В., Погребняк В. Я.

Правові висновки Верховного Суду у справах щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження (господарська юрисдикція)


Упорядники Жуков С. В., Погребняк В. Я. К.: Алерта, 2019. 336 с.


Палітурка:Тверда


Упорядники: Жуков Сергій Вікторович – кандидат юридичних наук, суддя-спікер Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, судова палата для розгляду справ про банкрутство;


Погребняк Володимир Яковлевич – кандидат юридичних наук, секретар судової палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Обліковий номер: 978-617-566-529-9
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

350,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Збірник містить правові висновки Верховного Суду щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження. Допомагає узагальнити та проаналізувати судову практику Верховного Суду (господарська юрисдикція).

Правові висновки розташовані відповідно до розділів, що зручно для пошуку необхідної інформації. Збірник розрахований на суддів господарських судів, державних та приватних виконавців, арбітражних керуючих, юристів, викладачів, студентів, наукових працівників та аспірантів.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Жуков С. В., Погребняк В. Я.
ISBN 978-617-566-529-9
Видавець Алерта ПЄ
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Правові висновки Верховного Суду у справах щодо виконання судових рішень та виконавчого провадження (господарська юрисдикція) Упорядники Жуков С. В., Погребняк В. Я.