Прямий і перехресний допит у суді навч.-практ. посіб. Зейкан Я. П.

Книга підготовлена насамперед для використання в навчальних цілях для адвокатів. Посібник також може бути рекомендований прокурорам, суддям, науковцям, а також студентам вищих юридичних навчальних закладів,всим хто хоче вдасконалювати свої вміння. 


Книга увібрала в себе основні поради та прийоми по веденню прямого та перехресного допиту: раптовість, відволікання уваги, припинення брехні, прослідовність, деталізація, допущення легенди та багато іншого.


Палітурка:Тверда


Формат:60х84 1/16


Артікул:38846


Наклад:300


Папір:Офсетний

Артикул (SKU): 978-617-7191-20-8
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

210,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали

Прийоми та навички адвокатської техніки знаходяться в постійному розвитку. Те, що спрацьовує в одній справі, може не спрацювати в іншій, оскільки адвокатська діяльність ‒ це постійний творчий процес.

Одним з найважливіших елементів адвокатської техніки є вміння вести допит свідка.

В книзі використано досвід як українських, так і зарубіжних адвокатів. Автор скористався також прикладами, які наведені у навчальному посібнику «Мистецтво виступів в суді» на базі робіт сучасних американських авторів. Зокрема, зроблено прямі запозичення текстів допитів, які були підготовлені для семінарів, що проводились Генеральною прокуратурою України за підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США.

Використано також навчально-практичний посібник «Перехресний допит у суді», авторами якого є А. С. Александров, С. П. Гришін, Я. П. Зейкан,

книгу «Адвокатська техніка» (автори Я. П. Зейкан, О. М. Лисак, Н. М. Рябець), роботи П. С. Ароцкера, Д. П. Ватмана та В. А. Єлізарова, С. Л. Арії, Франсіса Л. Веллмана, П. Сергеїча.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Зейкан Я. П.
ISBN 978-617-7191-20-8
Издатель Алерта ПЄ
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Прямий і перехресний допит у суді навч.-практ. посіб. Зейкан Я. П.