Прямий і перехресний допит у суді навч.-практ. посіб. Зейкан Я. П.

Книга підготовлена насамперед для використання в навчальних цілях для адвокатів. Посібник також може бути рекомендований прокурорам, суддям, науковцям, а також студентам вищих юридичних навчальних закладів,всим хто хоче вдасконалювати свої вміння. 


Книга увібрала в себе основні поради та прийоми по веденню прямого та перехресного допиту: раптовість, відволікання уваги, припинення брехні, прослідовність, деталізація, допущення легенди та багато іншого.


Палітурка:Тверда


Рік видання 2017


Кількість сторінок 368


Обліковий номер: 978-617-7191-20-8
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

420,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Прийоми та навички адвокатської техніки знаходяться в постійному розвитку. Те, що спрацьовує в одній справі, може не спрацювати в іншій, оскільки адвокатська діяльність ‒ це постійний творчий процес.

Одним з найважливіших елементів адвокатської техніки є вміння вести допит свідка.

В книзі використано досвід як українських, так і зарубіжних адвокатів. Автор скористався також прикладами, які наведені у навчальному посібнику «Мистецтво виступів в суді» на базі робіт сучасних американських авторів. Зокрема, зроблено прямі запозичення текстів допитів, які були підготовлені для семінарів, що проводились Генеральною прокуратурою України за підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США.

Використано також навчально-практичний посібник «Перехресний допит у суді», авторами якого є А. С. Александров, С. П. Гришін, Я. П. Зейкан,

книгу «Адвокатська техніка» (автори Я. П. Зейкан, О. М. Лисак, Н. М. Рябець), роботи П. С. Ароцкера, Д. П. Ватмана та В. А. Єлізарова, С. Л. Арії, Франсіса Л. Веллмана, П. Сергеїча.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор Зейкан Я. П.
ISBN 978-617-7191-20-8
Издатель Алерта ПЄ
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: Прямий і перехресний допит у суді навч.-практ. посіб. Зейкан Я. П.