Реалізація засади змагальності під час розгляду скарг слідчим суддею. Монографія Нор В. Т., Крикливець Д. Є.

Призначено для науковців, юристів – практиків, аспірантів, студентів, які вивчають право, а також усіх, хто цікавиться юриспруденцією.
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 340
Обліковий номер: 978-966-2501-34-6
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

400,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі
У монографії долсліджується змагальнність сторін як принцип кримінального процесу, а також проблеми реалізації засади змагальності під час судвої перевірки скарг на рішення дії чи бездіяльность органів досудового розслідування чи прокурора. Проаналізовано законодавчо визначене коло рішень, дій та бездіяльності, що можуть бути предметом оскарження, а також суб’єктів, наділених правом на оскарження. Присвячено увагу процесуальному статусу слідчого судді, досліджено його процесуальну діяльність, що передує розгляду скарг. Також зосерджено увагу на парядку розгляду скарг слідчим суддею та особливостях процесу доказування сторонами своїх позицій, окрім цього, висвітлено особливрості оскарження рішень слідчого судді. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення процедури розгляду скарг слідчим суддею.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор Нор В. Т., Крикливець Д. Є.
ISBN 978-966-2501-34-6
Издатель Право
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: Реалізація засади змагальності під час розгляду скарг слідчим суддею. Монографія Нор В. Т., Крикливець Д. Є.
Вас також можуть зацікавити наступні товари