СКЛАДОВІ УСПІХУ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ”. Олег Несінов

Наведені не просто типові, а складені та застосовані автором процесуальні документи (апеляція на ухвалу суду про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, клопотання про повернення обвинувального акту прокурору, касаційна скарга за ст.ст. 307, 309 КК, клопотання про звільнення від покарання за хворобою, клопотання встановлення строку для надання доказів, та інші) які мали позитивні для захисту наслідки, з опублікуванням цих судових рішень.
Додатки у вигляді судової практики ВСУ та практики ЄСПЛ в кримінальних справах – є безцінною допомогою при підготовці до участі в кримінальному процесі.
Книга буде корисна всім, хто пов’язаний з кримінальним процесом, або планує брати в ньому участь.

Обліковий номер: 87687764
Підписатись на оповіщення про ціну товару Підпишіться для отримання повідомлення, коли цей продукт знову поступить на склад

Наявність: Відсутній на складі

350,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Книга написана адвокатом – практиком, який має великий досвід, щоденно протягом десятків років веде процесуальні «війни» і досяг чисельних перемог.

В книзі викладені питання прогалин в слідчо-судовій практиці, недоліків в кримінально-процесуальному законодавстві, які замало, або взагалі не досліджені.Вони можуть і повинні використовуватись адвокатами, іншими учасниками кримінального процесу, для досягнення успіху. Запропоновано як саме це робити.

Викладено ряд корисних тактичних прийомів дій адвоката при призначенні та проведенні експертизи, огляду та обшуку, для визнання доказів недопустимими, звільнення від покарання у зв’язку з хворобою, та інші.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор Олег Несінов.
ISBN 87687764
Издатель Ні
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: СКЛАДОВІ УСПІХУ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ”. Олег Несінов