СКЛАДОВІ УСПІХУ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ”. Олег Несінов

Наведені не просто типові, а складені та застосовані автором процесуальні документи (апеляція на ухвалу суду про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, клопотання про повернення обвинувального акту прокурору, касаційна скарга за ст.ст. 307, 309 КК, клопотання про звільнення від покарання за хворобою, клопотання встановлення строку для надання доказів, та інші) які мали позитивні для захисту наслідки, з опублікуванням цих судових рішень.
Додатки у вигляді судової практики ВСУ та практики ЄСПЛ в кримінальних справах – є безцінною допомогою при підготовці до участі в кримінальному процесі.
Книга буде корисна всім, хто пов’язаний з кримінальним процесом, або планує брати в ньому участь.

Артикул (SKU): 87687764
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

350,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали

Книга написана адвокатом – практиком, який має великий досвід, щоденно протягом десятків років веде процесуальні «війни» і досяг чисельних перемог.

В книзі викладені питання прогалин в слідчо-судовій практиці, недоліків в кримінально-процесуальному законодавстві, які замало, або взагалі не досліджені.Вони можуть і повинні використовуватись адвокатами, іншими учасниками кримінального процесу, для досягнення успіху. Запропоновано як саме це робити.

Викладено ряд корисних тактичних прийомів дій адвоката при призначенні та проведенні експертизи, огляду та обшуку, для визнання доказів недопустимими, звільнення від покарання у зв’язку з хворобою, та інші.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Олег Несінов.
ISBN 87687764
Издатель Нет
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: СКЛАДОВІ УСПІХУ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ”. Олег Несінов