Військова адміністрація

Для ад’юнктів, курсантів, слухачів, студентів, ліцеїстів, науково-викладацького складу вищих навчальних закладів і факультетів, а також усіх, хто цікавиться питаннями військового будівництва.
Артикул (SKU): 978-966-458-680-8
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

100,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(093) 732 25 23, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
Навчальний посібник. Рекомендовано МОН України У другому переробленому та доповненому виданні навчального посібника проаналізовано предмет і систему навчальної дисципліни «Військова адміністрація», загальні аспекти будівництва та розвитку збройних сил на теренах України, поняття та принципи військового будівництва, організаційно-правові засади управління Збройними Силами України, юридична характеристика актів військового управління, засоби забезпечення законності у Збройних Силах, правові засади військового обов’язку та комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань, проходження військової служби та інші важливі питання воєнної сфери. Наприкінці посібника наведено словник основних термінів, список рекомендованої літератури, використання якої стане у пригоді для поглибленого вивчення цієї навчальної дисципліни.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор М. М. Тищенко, В. В. Богуцький, Є. І. Григоренко. За загальною редакцією М. М. Тищенка. 2-ге видання, перероблене та доповнене
ISBN 978-966-458-680-8
Издатель Право
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Військова адміністрація