Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса. О. В. Коротюк

У книзі показано алгоритм здійснення нотаріусом реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Автором детально розкрито особливості державної реєстрації обтяження у Спеціальному розділі Державного реєстру прав, реєстрації права власності на об'єкт нерухомого майна з відкриттям розділу, реєстрації припинення арешту, а також реєстрації скасування відкриття розділу та інших записів на підставі рішення суду. Крім того, в книзі показано порядок видачі інформаційної довідки з Державного реєстру прав за суб'єктом. Опис реєстраційних дій супроводжується ілюстраціями.
Обліковий номер: 978-617-7159-10-9
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

100,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі
"Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їїх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса" : практ. посіб./ О. В. Коротюк,. - К. : ОВК, 2016, -156 с. Видання розраховане на практикуючих нотаріусів, помічників нотаріусів, державних реєстраторів, а також може бути корисним усім іншим особам, хто цікавиться порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор О. В. Коротюк,
ISBN 978-617-7159-10-9
Издатель Ні
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса. О. В. Коротюк