Злочинна колоборація в умовах збройної агресії: практичний порадник з кримінально-правової оцінки та розмежування.

Інші зображення

Злочинна колоборація в умовах збройної агресії: практичний порадник з кримінально-правової оцінки та розмежування.
340,00 грн

Наявність: Є в наявності

Робота розрахована на її використання співробітниками слідчих та оперативних підрозділів СБУ, суддями, працівниками інших правоохоронних органів.


Може бути корисною для курсантів, студентів, аспірантів та викладачів закладів вищої освіти, науковців, сфери наукових інтересів яких стосується зазначена тематика.


Рік видання 2023.


Кількість сторінок 312

Опис

Деталі

Практичний порадник з особливостей кримінально-правової оцінки та розмежування кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 111, 111–1, 111–2, 114–2 та 436–2 Кримінального кодексу України, підготовлено з урахуванням судово-слідчої практики та позитивного досвіду практичних підрозділів Служби безпеки України.

Докладно відповідно до теоретичних положень науки кримінального права та аналізу судових рішень у вказаній категорії проваджень роз’яснені положення вказаних вище статей КК України, проведено їх розмежування з діяннями, які мають суміжний склад.

Запропоноване видання зорієнтовано на практичне використання та вирішення суперечностей у кримінально-правовій оцінці кримінальних правопорушень, що утворюють підінститут злочинної колаборації.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Назва англ. мовою Ні
Автор за заг. ред. В. В. Малюка
ISBN 978-617-566-760-6
Видавець Алерта ПЄ
Відгуки

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .