Бойовий статут механізованих і танкових військ Сухопутних військ Збройних Сил України Частина ІІІ (взвод, відділення, екіпаж)

У Бойовому статуті мехпнізованих і танкових військ Сухопутних військ Збройних Сил України, частина ІІІ (взвод, відділення, екіпаж) викладено основні положення підготовки та ведення загальновійськового бою (виконання інших завдань) взводом (відділенням, екіпажем танка) у взаємодії з підрозділами родів військ і спеціальних військ Сухопутних військ.

Положення, які містяться у Бойовому статуті, варто застосовувати творчо, відповідно до обстановки, що склалася, не допускаючи шаблонних дій.

Положення є основою для розробки тактичних прийомів і способів дій у кожному конкретному випадку.

Обліковий номер: 978-966-437-410-8
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

300,00 грн
Опис товару
Деталі

Видання призначене для військовослужбовців Збройних сил України, а тпкож для курсантів військових вузів і військових кафедр вищих закладів освіти.

Бойовий статут механізованих і танкових військ Сухопутних військ Збройних Сил України Частина ІІІ (взвод, відділення, екіпаж).

Рік видання 2020.

Кількість сторінок– 332 с.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор ПАЛИВОДА А. В., 2020. – 332 с.
ISBN 978-966-437-410-8
Видавець Паливода
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Бойовий статут механізованих і танкових військ Сухопутних військ Збройних Сил України Частина ІІІ (взвод, відділення, екіпаж)