Увага! Під час карантину відправки товарів здійснюються у вівторок та п'ятницю!

САМОВИВІЗ

Якщо у вас є час, гроші і бажання заощадити на доставці книг - чекаємо вас за адресою:

м. Почайна, Книжковий ринок, 107 ряд відділ "Прапори".

Тут ви зможете не тільки отримати книги в будь-який зручний для вас час (ми працюємо з 9.00 до 17.00), а ще ви маєте можливість подивитися і придбати інші книги які вас зацікавлять. Оплата на місці.

КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА КНИГ ПО КИЄВУ

Вартість 100 гривень. При купівлі товару на суму 3500 грн і більше - доставка по Києву безкоштовно!

ЕКСПРЕС ДОСТАВКА ПО КИЄВУ

Термінова доставка замовлення здійснюється протягом 4 годин з моменту покупки. Ціна доставки незалежно від кількості книг 200 гривень.

ДОСТАВКА КНИГ ПО УКРАЇНІ "НОВОЇ ПОШТОЮ"

Доставка до відділення Нової пошти безкоштовно, подальша доставка замовлення службою "Нова пошта" по її тарифами.
Це дуже зручний спосіб доставки книг по Україні. Книга доставляється протягом 1 дня, забрати її можна в пунктах видачі по номеру декларації. Оплатити книгу можна безпосередньо при отриманні в офісі служби або переслати гроші на картку Приват банку. Отримуючи книги післяплатою в відділенні « НОВОЇ ПОШТИ » перевіряйте, будь ласка, наявність замовлених книжок, їх зовнішній вигляд і кількість товару (методом розкриття посилки). Якщо товар при перевезенні піддався технічних пошкоджень, Ви можете від нього відмовитися, нічого не сплачуючи перевізнику, вказавши причину відмови в спеціальному бланку « Нової пошти ». Наш інтернет-магазин відправляє книги виключно товарного вигляду. Без наявності спец. бланка, заповненого Вами, довести вину перевізника у нас не буде можливості.