Детальніше про інтернет-магазині Бізнес Книга

BiznessKniga

Наш інтернет-магазин був створений на численні прохання клієнтів, які хочуть знати інформацію про наявність книг не відвідуючи книжковий ринок, а також мати можливість придбати книгу не виходячи з дому.

За більш, ніж 10-річну історію нашої торгової мережі ми вже встигли вивчити основні потреби наших клієнтів - це оперативність надходження нової книжки в торговельну мережу, наявність широкого вибору книг (від методичних вказівок до теорії і практики), прийнятна вартість. І сміливо можемо стверджувати, що ми в цьому кращі.

"Якщо вашого бізнесу немає в Інтернеті - значить вас немає в бізнесі." - Білл Гейтс

І ми згодні з цією тезою. У цифровому столітті потреба в пошуку кращої інформації актуальна, як ніколи. Однак, найчастіше, ця інформація носить короткий, побіжний взляд на проблеми і рішення, інформація не структурована належним чином і на пошук всіх складових може піти дуже багато часу. Набагато простіше скористатися вже готовим матеріалом - купивши необхідну книгу.

І тут є підводні камені. Найчастіше, продавці не приділяють особливої уваги асортименту на своїх полицях. Страждає знову покупець, так як не має можливості вибрати те, що йому необхідно. Ми вирішили цю проблему. Наш персонал оперативно сповіщається про майбутнє вихід нових книг і очікуваних поставках, самостійно формує необхідний асортимент, знаючи потреби ринку. Запитайте у нас книгу, тематику - і ми допоможемо Вам.

Нашій країні доведеться пройти колосальні реформи і структурні перетворення. З'являється величезна потреба в пошуку методів і ідей. І ми готові запропонувати Вам найширший вибір цих інструментів, готові допомогти вибрати найбільш потрібний і дієвий варіант, описуваний в книгах.

Майбутнє, то - про який ми всі разом мріємо, знаходиться в наших руках. Досвід інших людей, які готові поділитися з вами на сторінках своїх книг, вже знаходиться на наших полицях і чекає лише одного - щоб Ви взяли їх в свої руки.

 

Читайте, думайте, аналізуйте, втілюйте!

Bizness Kniga
Співробітники інтернет-магазину

м. Київ, книжковий ринок "Петрівка", 107 ряд відділ "Прапори"