Акция!

При покупке на сумму от 300 грн Вы получите Конституцию Украины в подарок!

Цивільний кодекс України: Науково-практичний коментар Том 5. Право власності та інші речові права .І. В. Спасибо-Фатєєва.

У п’ятому томі коментаря розглядається правове регулювання права власності (його суб’єктів, об’єктів, особливостей виникнення, здійснення, захисту та припинення), правового режиму спільної власності, права на чуже майно (володіння, сервітут, суперфіцій, емфітевзис).
Артикул (SKU): 9999
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

180,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(093) 732 25 23, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
Право власності та права на чуже майно «відіграють» важливе значення у цивільному законодавстві, оскільки вони є системоутворюючими, одними з основних правових конструкцій сучасного цивільного обороту. Проблематика, яка розкривається в науково-практичному коментарі, поради, бачення, позиції, що в ньому надаються, роблять його незамінним помічником при вирішенні численних ситуацій, які виникають на практиці при застосуванні ЦК України. Для нотаріусів, суддів, адвокатів, юристів-практиків, науковців, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор .І. В. Спасибо-Фатєєва.
ISBN 9999
Издатель Нет
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Цивільний кодекс України: Науково-практичний коментар Том 5. Право власності та інші речові права .І. В. Спасибо-Фатєєва.
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах