Державний реєстр обтяжень рухомого майна. Алгоритм роботи нотаріуса. Коротюк О.В., Чижмарь К.І., Журавльов Д.В.

Видання представляє собою практичний посібник, розроблений для реєстраторів та користувачів Державного реєстру обтяжень рухомого майна.


У книзі показано алгоритм здійснення реєстраційних дій у Державному реєстрі обтяжень рухомого майна. Авторами детально розкрито особливості державної реєстрації застави та арешту рухомого майна, звернення стягнення на предмет застави, реєстрації зміни і припинення обтяжень.


Крім того, в книзі показано порядок здійснення пошуку у реєстрі з використанням шаблонних символів щодо фізичної та юридичної особи. Опис вищевказаних дій супроводжується ілюстраціями.

Артикул (SKU): 978-617-7159-63-5
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

250,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Подробное описание
Детали
Видання розраховане на практикуючих нотаріусів, помічників нотаріусів, інших реєстраторів і користувачів реєстру, а також може бути корисним усім, хто цікавиться роботою у Державному реєстрі обтяжень рухомого майна і вивчає порядок виконання операцій у реєстрі. Дата видання 2019 Мова Українська мова Кількість сторінок 102 Формат сторінок А4 Ілюстрації кольорові
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Коротюк О.В., Чижмарь К.І., Журавльов Д.В.
ISBN 978-617-7159-63-5
Издатель ОВК
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Державний реєстр обтяжень рухомого майна. Алгоритм роботи нотаріуса. Коротюк О.В., Чижмарь К.І., Журавльов Д.В.
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах