Козацька порохівниця

Катерина Анатоліївна Липа — український мистецтвознавець, історик архітектури, журналіст. Закінчила факультет теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). У 1994–1997 навчалася у аспірантурі Інституту Теорії та Історії Архітектури і Містобудування, там само працювала науковим спвробітником. У 1998–2001 р. працювала на посаді старшого наукового співробітника у Національному Історико-архітектурному заповіднику «Софія Київська». Дослідження з історії архітектури поєднує з журналістикою. Співпрацювала з багатьма українськими газетами та журналами, є автором близько 400 статей на теми історії мистецтва та архітектури, сучасної архітектури, мистецтва та предметного дизайну.

Людмила Семенівна Білоус – заступник генерального директора з наукової роботи. Мистецтвознавець, у 1972 р. закінчила Київський державний художній інститут (нині Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури), факультет теорії та історії мистецтва. У музеї працює з 1973 р., обіймала посади ст. наукового співробітника, зав. сектору художньої різьби по дереву, головного хранителя; з 2000 р. перебуває на посаді заступника генерального директора з наукової роботи. Автор понад 70 публікацій і видань, упорядник і редактор збірників матеріалів наукових конференцій, альбомів, каталогів, буклетів тощо. Досліджує теми, присвячені давньому та сучасному українському декоративному мистецтву.
Обліковий номер: 978-966-2449-58-7
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

300,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі
Ця книжка - візуальна енциклопедія, що у яскравій і доступній формі розповідає про важливий елемент козацького бойового спорядження - порохівницю. Читач дізнається не тільки про те, як користуватися порохівницями, з чого і як їх робили, а й про те, що спільного мало бойове спорядження з книжковимим гравюрами, малюнками та іконами. Про типи ручної вогнепальної зброї піхотинців і кіннотників та її використання в бою і на полюванні, про те, як виготовляли порох і які символи прикрашали порохівниці розповідають понад 200 ілюстрацій: авторські фото експонатів з музеїв України, Польщі, Німеччини, фотографії учасників руху військово-історичної реконструкції та численні репродукції творів мистецтва.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор Катерина Липа. Людмила Білоус.
ISBN 978-966-2449-58-7
Издатель Ні
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: Козацька порохівниця