Кримінальна відповідальність за військові злочини за кримінальним правом України. Монографія. Харитонов С. О.

Для науковців, викладачів, аспірантів, ад’юнктів, студентів, курсантів юридичних вищих навчальних закладів, вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, юристів-практиків, військовослужбовців, народних депутатів України, працівників державного апарату, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінальної відповідальності за кримінальним законодавством України.


Обкладинка Тверда


Рік видання 2018


Папір Офсетний


Формат 60х90 1/16


Кількість сторінок 328

Обліковий номер: 978‑966‑937-488-2
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

450,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Монографія присвячена дослідженню проблем кримінальної відповідальності за злочини проти порядку несення військової служби за кримінальним законодавством України.

Розглянуті теоретичні й методологічні засади кримінальної відповідальності за військові злочини, проведений історико-порівняльний дискурс та визначена соціальна обумовленість кримінальної відповідальності за ці злочини.

Здійснене теоретичне узагальнення і запропоноване нове вирішення питань понять «військовий злочин» та «склад військового злочину».

Визначена система військових злочинів та її місце в системі Кримінального кодексу України. розглянуті спірні питання кваліфікації військових злочинів та особливості застосування покарання.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Харитонов С. О.
ISBN 978‑966‑937-488-2
Видавець Право
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Кримінальна відповідальність за військові злочини за кримінальним правом України. Монографія. Харитонов С. О.