Кримінальне право України. Питання та задачі для підготовки до вступних, семестрових та державних екзаменів

Кузнецов В.В., Савченко А.В. Кримінальне право України: питання та задачі для підготовки до вступних, семестрових та державних екзаменів : Навч. посіб. / За заг. ред. О. М. Джужи. – Вид. 2-ге доп. та перероб. – К. : Центр учбової літератури, 2011. – 392 с.
Артикул (SKU): 978-611-01-0248-3
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

175,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
Посібник призначений для абітурієнтів, студентів, слухачів і курсантів вищих навчальних закладів, які складають вступні, семестрові та державні екзамени з кримінального права. У книзі у вигляді типових білетів, і відповідей до них, викладені основні положення Загальної та Особливої частин кримінального права, а також запропоновані задачі з відповідями до них. У посібнику вказані зміни та доповнення до кримінального законодавства станом на 1 квітня 2011 р., а також наводяться постанови ПВСУ, що допоможуть обґрунтувати студенту свою відповідь. Така структура посібника дозволяє максимально ефективно підготуватись до складання вступних, семестрових та державних екзаменів з кримінального права. Посібник буде корисним всім, хто цікавиться проблемами кримінального права.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Віталій Кузнецов. Андрій Савченко.
ISBN 978-611-01-0248-3
Издатель ЦУЛ
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Кримінальне право України. Питання та задачі для підготовки до вступних, семестрових та державних екзаменів
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах