Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини: правові норми, судова практика, науково-практичний коментар ( нпк) Науково-практичне видання В.І. Антипов

Залишіть відгук про цей товар першими

Наявність: Відсутній на складі

1 100,00 грн

Короткий огляд

Видання підготовлене за підсумками аналізу більше ніж 300 конвенцій, статутів, пактів, протоколів та інших міжнародних актів, а також на підставі узагальнення майже трьох тисяч рішень Європейського суду з прав людини.


Як результат – відібрані й наведені в кореляції зі статтями Кримінального кодексу України тексти (витяги з текстів) 211 міжнародних документів та 334 рішень Європейського суду з прав людин (з них 178 вперше опубліковані українською мовою).


Міжнародні документи та судова практика супроводжуються авторськими доктринальними висновками (науково-практичним коментарем) щодо їх застосовності в контексті вітчизняного кримінального права.


Обкладинка Тверда


Рік видання 2019


Кількість сторінок 1200

Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини: правові норми, судова практика, науково-практичний коментар Науково-практичне видання В.І. Антипов

Подвійний клік по зображенню для перегляду в повний розмір

Зменшити
Збільшити

Інші зображення

  • Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини: правові норми, судова практика, науково-практичний коментар Науково-практичне видання В.І. Антипов

Деталі

Книга містить як загальні характеристики кримінального кодексу України, так і окремі моменти, наприклад, витяги зі статей, приклади міжнародних документів.

Даний посібник – є не просто коментарем Кримінального кодексу України, він включає дуже багато цікавих авторських статей.

Велика увага приділяється впливу Європейського суду з прав людини, що робить цю книгу цінною практично для будь-якої аудиторії читачів.

Для суддів, адвокатів, працівників правоохоронних органів, правників-науковців, а також громадян, які цікавляться питаннями вітчизняної судової практики нормам міжнародного права та рішенням Європейського суду з прав людини.

Додаткова інформація

Назва англ. мовою Ні
Автор В.І. Антипов
ISBN 978-966-937-621-3
Видавець Право

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .