Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини: правові норми, судова практика, науково-практичний коментар ( нпк) Науково-практичне видання В.І. Антипов

Разместите первым отзыв для этого товара

Доступность: Есть в наличии

850,00 грн
ИЛИ

Краткая информация

Видання підготовлене за підсумками аналізу більше ніж 300 конвенцій, статутів, пактів, протоколів та інших міжнародних актів, а також на підставі узагальнення майже трьох тисяч рішень Європейського суду з прав людини.


Як результат – відібрані й наведені в кореляції зі статтями Кримінального кодексу України тексти (витяги з текстів) 211 міжнародних документів та 334 рішень Європейського суду з прав людин (з них 178 вперше опубліковані українською мовою).


Міжнародні документи та судова практика супроводжуються авторськими доктринальними висновками (науково-практичним коментарем) щодо їх застосовності в контексті вітчизняного кримінального права.


Обкладинка Тверда


Рік видання 2019


Кількість сторінок 1200

Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини: правові норми, судова практика, науково-практичний коментар Науково-практичне видання В.І. Антипов

Двойной щелчок по изображению для просмотра в полный размер

Уменьшить
Увеличить

Больше просмотров

  • Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини: правові норми, судова практика, науково-практичний коментар Науково-практичне видання В.І. Антипов

Детали

Книга містить як загальні характеристики кримінального кодексу України, так і окремі моменти, наприклад, витяги зі статей, приклади міжнародних документів.

Даний посібник – є не просто коментарем Кримінального кодексу України, він включає дуже багато цікавих авторських статей.

Велика увага приділяється впливу Європейського суду з прав людини, що робить цю книгу цінною практично для будь-якої аудиторії читачів.

Для суддів, адвокатів, працівників правоохоронних органів, правників-науковців, а також громадян, які цікавляться питаннями вітчизняної судової практики нормам міжнародного права та рішенням Європейського суду з прав людини.

Дополнительная информация

Название на англ. языке Нет
Автор В.І. Антипов
ISBN 978-966-937-621-3
Издатель Право

Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.