Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини: правові норми, судова практика, науково-практичний коментар ( нпк) Науково-практичне видання В.І. Антипов

Видання підготовлене за підсумками аналізу більше ніж 300 конвенцій, статутів, пактів, протоколів та інших міжнародних актів, а також на підставі узагальнення майже трьох тисяч рішень Європейського суду з прав людини.


Як результат – відібрані й наведені в кореляції зі статтями Кримінального кодексу України тексти (витяги з текстів) 211 міжнародних документів та 334 рішень Європейського суду з прав людин (з них 178 вперше опубліковані українською мовою).


Міжнародні документи та судова практика супроводжуються авторськими доктринальними висновками (науково-практичним коментарем) щодо їх застосовності в контексті вітчизняного кримінального права.


Обкладинка Тверда


Рік видання 2019


Кількість сторінок 1200

Артикул (SKU): 978-966-937-621-3
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

830,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали

Книга містить як загальні характеристики кримінального кодексу України, так і окремі моменти, наприклад, витяги зі статей, приклади міжнародних документів.

Даний посібник – є не просто коментарем Кримінального кодексу України, він включає дуже багато цікавих авторських статей.

Велика увага приділяється впливу Європейського суду з прав людини, що робить цю книгу цінною практично для будь-якої аудиторії читачів.

Для суддів, адвокатів, працівників правоохоронних органів, правників-науковців, а також громадян, які цікавляться питаннями вітчизняної судової практики нормам міжнародного права та рішенням Європейського суду з прав людини.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор В.І. Антипов
ISBN 978-966-937-621-3
Издатель Право
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини: правові норми, судова практика, науково-практичний коментар ( нпк) Науково-практичне видання В.І. Антипов