Кримінальний процес. Підручник. Капліна О. В., Шило О. Г.

Для студентів, аспірантів, слухачів і курсантів юридичних навчальних закладів, викладачів, учених-правознавців, а також практичних працівників – суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів. Оновлений підручник 2018 року видання.


Оновлений підручник з кримінального процесу підготовлений кафедрою кримінального процесу та ОРД Національного університету ім. Я. Мудрого, враховані зміни та доповнення, що були внесені до кримінального процесуального законодавства Укураїни.

Обліковий номер: 978-966-937-430-1
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

400,00 грн
Опис товару
Деталі

Підручник підготовлено кафедрою кримінального процесу та кафедрою кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Авторським колективом враховані зміни та доповнення, що були внесені до чинного кримінального процесуального законодавства України, практика Європейського суду з прав людини, правові позиції Конституційного Суду України, постанови Верховного Суду та новітня правозастосовна практика.

У підручнику відображені сучасні наукові підходи до розуміння поняття та системи кримінального процесу, нормативного змісту загальних засад кримінального провадження, визначення правового статусу його учасників, розуміння сутності доказів та кримінального процесуального доказування тощо. Підручник відповідає програмі навчальної дисципліни «Кримінальний процес».

Для студентів бакалаврату та магістратури, аспірантів, слухачів і курсантів юридичних навчальних закладів, викладачів, учених-правознавців, а також практичних працівників – суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів та ін.

Обкладинка: М’яка

Рік видання: 2019

Кількість сторінок: 584

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Капліна О. В., Шило О. Г.
ISBN 978-966-937-430-1
Видавець Право
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Кримінальний процес. Підручник. Капліна О. В., Шило О. Г.