Кримінальний процес. Підручник. Капліна О. В., Шило О. Г., Трофименко В. М.

Для студентів, аспірантів, слухачів і курсантів юридичних навчальних закладів, викладачів, учених-правознавців, а також практичних працівників – суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів. Оновлений підручник 2018 року видання.


Оновлений підручник з кримінального процесу підготовлений кафедрою кримінального процесу та ОРД Національного університету ім. Я. Мудрого, враховані зміни та доповнення, що були внесені до кримінального процесуального законодавства Укураїни.

Артикул (SKU): 978-966-937-430-1
Подписаться на оповещения о цене Подпишитесь, чтобы получить уведомление, когда товар появится в наличии

Доступность: Под заказ

350,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали

Підручник підготовлено кафедрою кримінального процесу та кафедрою кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Авторським колективом враховані зміни та доповнення, що були внесені до чинного кримінального процесуального законодавства України, практика Європейського суду з прав людини, правові позиції Конституційного Суду України, постанови Верховного Суду та новітня правозастосовна практика.

У підручнику відображені сучасні наукові підходи до розуміння поняття та системи кримінального процесу, нормативного змісту загальних засад кримінального провадження, визначення правового статусу його учасників, розуміння сутності доказів та кримінального процесуального доказування тощо. Підручник відповідає програмі навчальної дисципліни «Кримінальний процес».

Для студентів бакалаврату та магістратури, аспірантів, слухачів і курсантів юридичних навчальних закладів, викладачів, учених-правознавців, а також практичних працівників – суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів та ін.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Капліна О. В., Шило О. Г., Трофименко В. М.
ISBN 978-966-937-430-1
Издатель Право
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Кримінальний процес. Підручник. Капліна О. В., Шило О. Г., Трофименко В. М.
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах