Кримінальний та Кримінальний процесуальний кодекси: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного кримінального суду. Ткачук О. М.

Довідник, який по суті є офіційним практичним коментарем, призначений для використання в роботі суддів, прокурорів, адвокатів, їх помічників, працівників правоохоронних органів та усіх тих хто цікавиться практикою застосування кримінального права та процесу.
Обкладинка М’яка
Рік видання 2021
Кількість сторінок 378
Обліковий номер: 978-966-998-153-0
Підписатись на оповіщення про ціну товару Підпишіться для отримання повідомлення, коли цей продукт знову поступить на склад

Наявність: Відсутній на складі

400,00 грн
Опис товару
Деталі

Збірник містить у собі систематизацію судової практики Верховного Суду за 2020 рік, яка впорядкована за статтями двох кодексів: Кримінального та Кримінального процесуального.

Збірник призначений для практичного використання суддями, прокурорами, адвокатами, практикуючими юристами, а також буде корисний усім тим, хто цікавиться практикою застосування норм матеріального та процесуального кримінального законодавства.

Особливістю даного видання є використання QR-кодів, за допомогою яких читач із смартфона без проблем може перейти до повного тексту правової позиції, яка його цікавить, що знаходиться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Ткачук О. М.
ISBN 978-966-998-153-0
Видавець Право
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Кримінальний та Кримінальний процесуальний кодекси: постатейний покажчик правових позицій ВС - Великої Палати та Касаційного кримінального суду. Ткачук О. М.