Ліквідаційна процедура банкрутства юридичних осіб відповідно до кодексу України з процедур банкрутства. Жуков С. В.

Метою науково-практичного посібника є висвітлення існуючих проблем правозастосування та судової практики при здійсненні ліквідаційної процедури банкрутства відповідно до Кодексу України з процедур банкрутства, а також пошук варіантів вирішення таких проблем.


Посібник стане корисним джерелом знань як для суддів господарських судів, так і для арбітражних керуючих, адвокатів, а також для інших юристів-практиків і науковців, які цікавляться процедурами банкрутства.


Рік видання 2021


Кількість сторінок 292 с.


Палітурка:Тверда 

Обліковий номер: 978-617-566-661-6
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

450,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі
Особливу увагу приділено умовам визнання боржника банкрутом та відкриттю ліквідаційної процедури, наслідкам та особливостям ліквідаційної процедури, повноваженням та обов’язкам ліквідатора, оскарженню дій ліквідатора та підстав його відсторонення, особливостям розгляду вимог поточних кредиторів, визнанню недійсними правочинів банкрута, підставам притягнення керівника боржника до солідарної відповідальності, особливостям застосування субсидіарної відповідальності за доведення до банкрутства, правовим проблемам продажу майна боржника, особливостям задоволення вимог кредиторів та закінченню ліквідаційної процедури, а саме підготовки й розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Жуков С. В.
ISBN 978-617-566-661-6
Видавець Алерта ПЄ
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Ліквідаційна процедура банкрутства юридичних осіб відповідно до кодексу України з процедур банкрутства. Жуков С. В.