Менеджмент органiзацiй: Навчальний посiбник

Видавництво: Кондор
Сторінок: 860
Обліковий номер: 966-8251-20-2
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

280,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (Лист МОНУ № 14/18.2-2272 від 25.12.2003 р.).

Навчальний посібник підготовлений відповідно до програми курсу "Менеджмент організацій", яка затверджена науково-методичною комісією Міністерства освіти і науки України. Ринкова економіка формує нові вимоги до підприємства і його працівників.

Ці вимоги диктуються не тільки могутньою ринковою конкуренцією і високими стандартами якості товарів, що випускаються підприємством, а й необхідністю гнучкої реакції фірми на ринкові і виробничі ситуації, які швидко змінюються.

Успіх підприємства багато в чому залежить від здатності менеджера - керівника передбачити можливі ситуації на підприємстві і на цій основі змінювати структуру виробництва й управління, вводити у виробництво нові види продукції і правильно планувати їхні обсяги, інвестиції і прибуток для досягнення найбільшого ефекту.

Тому в навчальному посібнику особлива увага приділена системному управлінню організацією, системам функціонального менеджменту, конкурентній політиці організації та її діагностиці.

Навчальний посібник підготовлений відповідно до програми, розробленої НМК з менеджменту Міністерства освіти і науки України.

Для студентів вищих навчальних закладів, викладачів економічних вузів і факультетів, аспірантів.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Осовська Г. В., Осовський О. А.
ISBN 966-8251-20-2
Видавець Ні
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Менеджмент органiзацiй: Навчальний посiбник