Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. КК НПК М. І. Мельник, М. І. Хавронюк 11 видання перероблене та доповнене.

Пропонований коментар є переробленим та доповненим варіантом перших дев’яти видань коментарю Кримінального кодексу України, підготовленого цим авторським колективом у 2001 р.


У ньому відображено і прокоментовано всі зміни, які були внесені від моменту набрання ним чинності.


Докладно, з урахуванням законодавчих новел та сучасної судової практики, роз’яснено положення Кримінального кодексу України.


Для суддів, прокурорів, слідчих і детективів, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів і студентів юридичних закладів вищої освіти.


Буде корисний усім, хто цікавиться питаннями кримінально-правової охорони прав та свобод людини і громадянина, інтересів суспільства та держави.


Буде доповненням до вже існуючих коментарів які є у вас в наявності.

Обліковий номер: 978-617-7679-03-4
Підписатись на оповіщення про ціну товару Підпишіться для отримання повідомлення, коли цей продукт знову поступить на склад

Наявність: Відсутній на складі

3 500,00 грн
Опис товару
Деталі

За редакцією: М. І. Мельника, М. І. Хавронюка

11 видання перероблене та доповнене.

Рік видання: 2019

Кількість сторінок: 1387

Формат: А4, 70*100 1/16

Обкладинка: тверда

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор За редакцією: М. І. Мельника, М. І. Хавронюка
ISBN 978-617-7679-03-4
Видавець Дакор
Відгуки
Відгуки клієнтів (1)
Рекомендую
Швидке оформлення замовлення та відправка. Окрема вдячність продавцю за оперативність та професійність. Рекомендую! Відгук від: Андрій (Надіслано 10.12.2019)
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. КК НПК М. І. Мельник, М. І. Хавронюк 11 видання перероблене та доповнене.