НПК Господарського процесуального кодексу України. Станом на 01.02.2022 р.

У даному науково-практичному коментарі подано ґрунтовний аналіз чинної редакції Господарського процесуального кодексу України з урахуванням останніх змін і доповнень.


Мета коментаря – дати чітке системне уявлення про господарський процес як вре-гульовану нормами господарського процесуального права діяльність суду, що здійснюється в установленому законом порядку та визначається системою взаємопов'язаних господарських процесуальних прав, обов'язків і господарських процесуальних дій суду, органу державного виконання та учасників процесу з їх реалізації.

Обліковий номер: 978-966-370-352-7
Підписатись на оповіщення про ціну товару Підпишіться для отримання повідомлення, коли цей продукт знову поступить на склад

Наявність: Відсутній на складі

950,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Якщо оцінювати новий ГПК в цілому, то не можна не погодитися з тим, що за великим рахунком кодекс орієнтований на створення такої собі ідеа- льної моделі судочинства і намагається «прилаштуватися» у певних право- вих стандартах та конструкціях, не враховуючи при цьому різноманіття правових ситуацій.

Але, враховуючи об’єктивну правову реальність і, відповідно, нагальну необхідність у таких змінах, можна вважати прийняття нового ГПК рухом уперед. А вже його практичне застосування покаже чи були праві автори законопроекту, чи навпаки, їх нинішні опоненти.

Враховуючи нову редакцію Кодексу, реформування судової системи у цілому, вважаємо за доцільне при коментуванні статей не посилатися на матеріали ВГСУ та ВСУ, що мали місце до набуття чинності цим Кодек- сом.

Обкладинка тверда

Рік видання 2022

Сторінок 400

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор Короєд Сергій Олександрович
ISBN 978-966-370-352-7
Издатель ЦУЛ
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: НПК Господарського процесуального кодексу України. Станом на 01.02.2022 р.
Вас також можуть зацікавити наступні товари