НПК Господарського процесуального кодексу України. Станом на 22.02.2021 р.

У даному науково-практичному коментарі подано ґрунтовний аналіз чинної редакції Господарського процесуального кодексу України з урахуванням останніх змін і доповнень.
Мета коментаря – дати чітке системне уявлення про господарський процес як вре-гульовану нормами господарського процесуального права діяльність суду, що здійснюється в установленому законом порядку та визначається системою взаємопов'язаних господарських процесуальних прав, обов'язків і господарських процесуальних дій суду, органу державного виконання та учасників процесу з їх реалізації.
Обліковий номер: 587879898
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

800,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Якщо оцінювати новий ГПК в цілому, то не можна не погодитися з тим, що за великим рахунком кодекс орієнтований на створення такої собі ідеа- льної моделі судочинства і намагається «прилаштуватися» у певних право- вих стандартах та конструкціях, не враховуючи при цьому різноманіття правових ситуацій.

Але, враховуючи об’єктивну правову реальність і, відповідно, нагальну необхідність у таких змінах, можна вважати прийняття нового ГПК рухом уперед. А вже його практичне застосування покаже чи були праві автори законопроекту, чи навпаки, їх нинішні опоненти.

Враховуючи нову редакцію Кодексу, реформування судової системи у цілому, вважаємо за доцільне при коментуванні статей не посилатися на матеріали ВГСУ та ВСУ, що мали місце до набуття чинності цим Кодек- сом.

Обкладинка тверда

Рік видання 2021

Сторінок 412

Формат Збільшений

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор Короєд Сергій Олександрович
ISBN 587879898
Издатель ЦУЛ
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: НПК Господарського процесуального кодексу України. Станом на 22.02.2021 р.
Вас також можуть зацікавити наступні товари