Охорона спадкового майна і управління спадщиною: загальна характеристика, зразки нотаріальних документів. Д. В. Журавльов, О. В. Коротюк, К. І. Чижмарь

Видання є практичним посібником, який розроблений з урахуванням чинного законодавства, що врегульовує порядок вжиття нотаріусом заходів до охорони спадкового майна і управління спадщиною.


У книзі детально розкрито порядок виконання згаданих нотаріальних процедур, звернуто увагу на недоліки законодавства та запропоновано шляхи його удосконалення.


Авторами розроблено і наведено зразки нотаріальних документів, що стосуються вжиття нотаріусом заходів до охорони спадкового майна і управління спадщиною.


Обліковий номер: 978-617-7159-93-2
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

320,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Видання розраховане на практикуючих нотаріусів, помічників нотаріусів, працівників нотаріальних контор та органів юстиції, юристів, адвокатів, а також може бути корисним усім іншим особам, хто цікавиться порядком вжиття нотаріусом заходів до охорони спадкового майна і управління спадщиною.

Дата видання 2024

Мова Українська мова

Кількість сторінок 54

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Д. В. Журавльов, О. В. Коротюк, К. І. Чижмарь.
ISBN 978-617-7159-93-2
Видавець ОВК
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Охорона спадкового майна і управління спадщиною: загальна характеристика, зразки нотаріальних документів. Д. В. Журавльов, О. В. Коротюк, К. І. Чижмарь
Вас також можуть зацікавити наступні товари