Особливості окремого провадження у цивільному процесуальному праві України (теоретико-правовий аспект) Монографія

Видання розраховано на науковців, аспірантів, студентів та усіх тих, хто цікавиться актуальними питаннями процесуальної науки.
Артикул (SKU): 978-617-566-275-5
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

120,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
У книзі представлено монографічне дослідження особливостей окремого провадження у цивільному процесуальному праві України. Розглянуто виникнення, становлення та розвиток окремого провадження, як самостійно-обособленого судочинства з часів Стародавнього Риму, у дореволюційний (до 1917 р.), радянський та сучасний періоди. Доведено, що окреме провадження є самостійно-обособленою підгалуззю цивільного процесуального права. Досліджено особливості кожної справи окремого провадження, виявлено та класифіковано суб’єктів даного провадження, сформульовано поняття «процесуальна діяльність», «цивільні процесуальні правовідносини», «процесуальна форма», досліджено інститути: представництва, доказів та доказування, виявлено їх специфіку дії в окремому провадженні. Приділено значну увагу їх ефективності.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Ясинок М. М.
ISBN 978-617-566-275-5
Издатель Нет
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Особливості окремого провадження у цивільному процесуальному праві України (теоретико-правовий аспект) Монографія