Особливості окремого провадження у цивільному процесуальному праві України (теоретико-правовий аспект) Монографія

Видання розраховано на науковців, аспірантів, студентів та усіх тих, хто цікавиться актуальними питаннями процесуальної науки.
Обліковий номер: 978-617-566-275-5
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

120,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі
У книзі представлено монографічне дослідження особливостей окремого провадження у цивільному процесуальному праві України. Розглянуто виникнення, становлення та розвиток окремого провадження, як самостійно-обособленого судочинства з часів Стародавнього Риму, у дореволюційний (до 1917 р.), радянський та сучасний періоди. Доведено, що окреме провадження є самостійно-обособленою підгалуззю цивільного процесуального права. Досліджено особливості кожної справи окремого провадження, виявлено та класифіковано суб’єктів даного провадження, сформульовано поняття «процесуальна діяльність», «цивільні процесуальні правовідносини», «процесуальна форма», досліджено інститути: представництва, доказів та доказування, виявлено їх специфіку дії в окремому провадженні. Приділено значну увагу їх ефективності.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Ясинок М. М.
ISBN 978-617-566-275-5
Видавець Ні
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Особливості окремого провадження у цивільному процесуальному праві України (теоретико-правовий аспект) Монографія