Правила плавання на внутрішніх і прибрежних водних шляхах України. Завітаєв В.Л.

В посібнику викладені основні положення Правил судноплавства на внутрішніх водних шляхах України та місцевих правил плавання, Міжнародних правил попередження зіткнення суден МППЗС-72, Правил плавання суден північно-західній частині Чорного моря, Бузько-Дніпровсько-Лиманському каналі (БДЛК), Херсонському морському каналі (ХМК), а також на ділянці р. Дунай від мису Ізмаільський Чатал до виходу в море, які містять в собі правила руху і маневрування суден та короткі до них коментарі, вргні і знаки суден, звукові сигналт при маневруванні і в умовах обмеженої видимості, режими плавання в портах, тощо.


Виклад матеріалу супроводжується кольоролвими ілюстраціями, схемами і таблицями.

Обліковий номер: 656.62.052
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

300,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Навчальний посібник призначено для студентів та курсантів, які навчаються в навчальних закладах водного транспорту за спеціалізацією " Річковий та морський транспорт"

Рецензенти:

Нечитайло Віктор Іванович, капітан далекого плавання, капітан всіх груп річкових суден, старший викладач кафедри судноводіння та керування судном.

Вечурко Олександр Миколайович, капітан далекого плавання, капітан всіх груп річкових суден, старший викладач кафедри судноводіння та керування судном.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Завітаєв В.Л.
ISBN 656.62.052
Видавець Ні
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Правила плавання на внутрішніх і прибрежних водних шляхах України. Завітаєв В.Л.