ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ В ГАЛУЗЯХ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ, ТРУДОВИХ, СІМЕЙНИХ, ГОСПОДАРСЬКИХ, ЖИТЛОВИХ ТА ІНШИХ ВІДНОСИН. ЗРАЗКИ, КОМЕНТАРІ ,ПОЯСНЕННЯ. ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК. Руснак Ю.І..

Запропоновані до уваги читачів документи є зразками, які мають охопити найбільш актуальні для людини правовідносини, але вони не є всеохоплюючі, а тим більше не істиною у «останній інстанції» - документи, що мають юридичне значення, не зважаючи на доволі суворі вимоги до них правових норм, у залежності від юридичних фактів, що покладаються в їх основу, є суб’єктом творчості особи, яка їх складає, предметом її інтелектуальних зусиль. Тут так само, як і в інших сферах людської діяльності, є місце широті поглядів і майстерності.
Обкладинка: м'яка
Збільшеного формату
Рік видання: 2021
Обліковий номер: 11212
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

420,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі
Запропонований збірник процесуальних документів спрямований до використання широким загалом читачів – від студентів юридичних факультетів і професійних правників до звичайних громадян, що вирішили самостійно скласти документ, що має юридичне значення. За своїм змістом він охоплює найширше коло правовідносин, які притаманні фізичним особам у їх повсякденній діяльності, а також увагою не ображені й особи юридичні. Документи охоплюють собою відпрацьований на практиці досвід з їх складання, а також враховані новації у законодавстві, зокрема у цивільно-процесуальній галузі, у відносинах реєстрації прав власності, у кримінальному провадженні. До уваги читачів розділи, які не часто потрапляють на сторінки подібних видань – зокрема документи про захист прав споживачів, про захист прав дітей, про звернення до Європейського суду із захисту прав людини. З метою полегшити користування матеріалами посібника читачам, які не мають спеціальної юридичної освіти, пропонуються короткі коментарі та пояснення, посилання на чинні норми відповідних нормативних актів.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Руснак Ю.І.
ISBN 11212
Видавець ЦУЛ
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ В ГАЛУЗЯХ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ, ТРУДОВИХ, СІМЕЙНИХ, ГОСПОДАРСЬКИХ, ЖИТЛОВИХ ТА ІНШИХ ВІДНОСИН. ЗРАЗКИ, КОМЕНТАРІ ,ПОЯСНЕННЯ. ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК. Руснак Ю.І..