-6.45%

ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ В ГАЛУЗЯХ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ, ТРУДОВИХ, СІМЕЙНИХ, ГОСПОДАРСЬКИХ, ЖИТЛОВИХ ТА ІНШИХ ВІДНОСИН. ЗРАЗКИ, КОМЕНТАРІ ,ПОЯСНЕННЯ. ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК. Руснак Ю.І..

Запропоновані до уваги читачів документи є зразками, які мають охопити найбільш актуальні для людини правовідносини, але вони не є всеохоплюючі, а тим більше не істиною у «останній інстанції» - документи, що мають юридичне значення, не зважаючи на доволі суворі вимоги до них правових норм, у залежності від юридичних фактів, що покладаються в їх основу, є суб’єктом творчості особи, яка їх складає, предметом її інтелектуальних зусиль. Тут так само, як і в інших сферах людської діяльності, є місце широті поглядів і майстерності.
Обкладинка: м'яка
Збільшеного формату
Рік видання: 2016
Артикул (SKU): 11212
Подписаться на оповещения о цене Подпишитесь, чтобы получить уведомление, когда товар появится в наличии

Доступность: Под заказ

Обычная цена: 310,00 грн

Цена по акции 290,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
Запропонований збірник процесуальних документів спрямований до використання широким загалом читачів – від студентів юридичних факультетів і професійних правників до звичайних громадян, що вирішили самостійно скласти документ, що має юридичне значення. За своїм змістом він охоплює найширше коло правовідносин, які притаманні фізичним особам у їх повсякденній діяльності, а також увагою не ображені й особи юридичні. Документи охоплюють собою відпрацьований на практиці досвід з їх складання, а також враховані новації у законодавстві, зокрема у цивільно-процесуальній галузі, у відносинах реєстрації прав власності, у кримінальному провадженні. До уваги читачів розділи, які не часто потрапляють на сторінки подібних видань – зокрема документи про захист прав споживачів, про захист прав дітей, про звернення до Європейського суду із захисту прав людини. З метою полегшити користування матеріалами посібника читачам, які не мають спеціальної юридичної освіти, пропонуються короткі коментарі та пояснення, посилання на чинні норми відповідних нормативних актів.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Руснак Ю.І.
ISBN 11212
Издатель ЦУЛ
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ В ГАЛУЗЯХ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ, ТРУДОВИХ, СІМЕЙНИХ, ГОСПОДАРСЬКИХ, ЖИТЛОВИХ ТА ІНШИХ ВІДНОСИН. ЗРАЗКИ, КОМЕНТАРІ ,ПОЯСНЕННЯ. ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК. Руснак Ю.І..