Кваліфікаційний адвокатський іспит. Вереша Р. В., Павленчик М. В.

У посібнику дані відповіді на питання усного іспиту, який складається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.


У практичному посібнику висвітлюються відповіді на питання усного адвокатського іспиту.


Посібник розроблено відповідно до Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України. 2018 року з останніми змінами у процесуальному законодавстві.


Видання розраховане на осіб, які готуються до складання адвокатських кваліфікаційних іспитів, науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів та слухачів вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів, а також адвокатів, практичних співробітників органів досудового розслідування, прокурорів, суддів та всіх, хто цікавиться правом.

Артикул (SKU): 978-617-566-534-3.
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

300,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(093) 732 25 23, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали

Вереша Р. В., Павленчик М. В. Кваліфікаційний адвокатський іспит : навч.-практ. посіб. / Р. В. Вереша, М. В. Павленчик. – ​К.: Алерта, 2019. – 462 с.

У навчально-практичному посібнику системно та комплексно висвітлюються відповіді на питання усного іспиту, який складається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.

Посібник розроблено відповідно до Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України.

Видання розраховане на осіб, які готуються до складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів та слухачів вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів, а також адвокатів, практичних співробітників органів досудового розслідування, прокурорів, суддів та всіх, хто цікавиться правом.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Вереша Р.В., Павленчик М.В.
ISBN 978-617-566-534-3.
Издатель Алерта ПЄ
Отзывы
Отзывы пользователей (1)
Рекомендую
Стисло, чітко, конкретно. Видання 2019 року оновлено. Саме те, що потрібно для швидкої підготовки до усної частини іспиту. Отзыв пользователя Карина (Отзыв написан 13.03.2019)
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Кваліфікаційний адвокатський іспит. Вереша Р. В., Павленчик М. В.
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах