ВЕРЕША Р. В., ЯКУБА Г. О. КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ АДВОКАТСЬКИЙ ІСПИТ: Практична частина (М'ЯКА ОБКЛАДИНКА)

У посібнику дані відповіді на питання усного іспиту, який складається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.


У практичному посібнику висвітлюються відповіді на питання усного адвокатського іспиту.


Посібник розроблено відповідно до Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України. 


Видання розраховане на осіб, які готуються до складання адвокатських кваліфікаційних іспитів, науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів та слухачів вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів, а також адвокатів, практичних співробітників органів досудового розслідування, прокурорів, суддів та всіх, хто цікавиться правом.

Обліковий номер: 978-617-566-747-7
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

500,00 грн
Опис товару
Деталі

Р. В. Вереша, О. Г. Якуба. Кваліфікаційний адвокатський іспит : навч.-практ. посіб. За загальною редакцією доктора юридичних наук професора А м білкової

Рік видання 2024.

Кількість сторінок 406 с.

Унікальна книга-помічник для майбутнього адвоката. Посібник створено відповідно до останніх змін у нормативно-правових актах. Кожна глава містить перелік основних нормативно-правових актів, питання та відповіді на них з урахуванням останніх змін у чинному законодавстві, зокрема, опрацьовано останні зміни, які відбулись у кримінальному, цивільному, господарському та адмвнвстративному процесах.

Посібник включає в себе 15 ТЕМ

Посібник розроблено відповідно до Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України.

Видання розраховане на осіб, які готуються до складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів та слухачів вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів, а також адвокатів, практичних співробітників органів досудового розслідування, прокурорів, суддів та всіх, хто цікавиться правом.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Р. В. Вереша, О. Г. Якуба.
ISBN 978-617-566-747-7
Видавець Алерта ПЄ
Відгуки
Відгуки клієнтів (1)
Рекомендую
Стисло, чітко, конкретно. Видання 2019 року оновлено. Саме те, що потрібно для швидкої підготовки до усної частини іспиту. Відгук від: Карина (Надіслано 13.03.2019)
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: ВЕРЕША Р. В., ЯКУБА Г. О. КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ АДВОКАТСЬКИЙ ІСПИТ: Практична частина (М'ЯКА ОБКЛАДИНКА)