Кваліфікаційний адвокатський іспит. Р. В. Вереша, О. Г. Якуба.

У посібнику дані відповіді на питання усного іспиту, який складається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.


У практичному посібнику висвітлюються відповіді на питання усного адвокатського іспиту.


Посібник розроблено відповідно до Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України. 


Видання розраховане на осіб, які готуються до складання адвокатських кваліфікаційних іспитів, науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів та слухачів вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів, а також адвокатів, практичних співробітників органів досудового розслідування, прокурорів, суддів та всіх, хто цікавиться правом.

Артикул (SKU): 978-617-566-599-2
Подписаться на оповещения о цене Подпишитесь, чтобы получить уведомление, когда товар появится в наличии

Доступность: Под заказ

340,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали

Р. В. Вереша, О. Г. Якуба. Кваліфікаційний адвокатський іспит : навч.-практ. посіб. 3-е ВИДАННЯ.. /  – ​К.: Алерта, 2020. – 526 с.

У навчально-практичному посібнику системно та комплексно висвітлюються відповіді на питання усного іспиту, який складається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.

Посібник розроблено відповідно до Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України.

Видання розраховане на осіб, які готуються до складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів та слухачів вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів, а також адвокатів, практичних співробітників органів досудового розслідування, прокурорів, суддів та всіх, хто цікавиться правом.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Р. В. Вереша, О. Г. Якуба.
ISBN 978-617-566-599-2
Издатель Алерта ПЄ
Отзывы
Отзывы пользователей (1)
Рекомендую
Стисло, чітко, конкретно. Видання 2019 року оновлено. Саме те, що потрібно для швидкої підготовки до усної частини іспиту. Отзыв пользователя Карина (Отзыв написан 13.03.2019)
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Кваліфікаційний адвокатський іспит. Р. В. Вереша, О. Г. Якуба.
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах