Судовий допит. Науково-практичний посібник. Видання третє. Туркот М.С.

У науково-практичному посібнику розглянуто процесуальні, методичні і тактичні аспекти прямого, перехресного та одночасного допиту в суді.


Авторами, з урахуванням практики Міжнарожного суду ООН та Європейського Суду з прав людини, висвітлено можливі судові ситуації, пов’язані з допитом свідка, потерпілого, обвинуваченого та експерта у судовому провадженні.


Це третє видання, перероблене та доповнене з урахуванням законодавчих змін, в якому розглянуто необхідні умови та підстави проведення допит в суді.

Обліковий номер: 978-617-7850-12-9
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

480,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

Ураховуючи практичні потреби правозастосовників, авторами запропоновано методику підготовки юриста до допиту, техніку формулювання запитань, що використовуються з метою отримання показань.

Окрім того детально розглянуто перелік найбільш дієвих тактичних прийомів при здійсненні судового допиту, які може бути використано в суді, та визначено алгоритм їхнього застосування.

Видання буде корисним для практичних працівників, які беруть участь у кримінальному провадженні, – суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів, правоохоронців, так само для науковців, аспірантів і студентів юридичних закладів вищої освіти.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Туркот М.С.
ISBN 978-617-7850-12-9
Видавець НОРМА ПРАВА
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Судовий допит. Науково-практичний посібник. Видання третє. Туркот М.С.