Теорія і практика маркетингу в Україні (2005)

Світова і вітчизняна практика свідчать, що теоретичні надбання і прикладне застосування маркетингу сприяють підвищенню конкурентоспроможності субєктів ринку, їхньої продукції (послуг), допомагають посісти не останнє місце на вітчизняних і міжнародних ринках, підвищувати прибутковість та ефективність роботи. Роль і місце маркетингу в системі управління підприємством й організаціями визначаються сприйняттям і впровадженням його концепцій керівництвом та колективом працівників, корпоратизацією маркетингової ідеології і практичної діяльності. Цим доводиться особливе значення дослідження тенденцій і суперечностей розвитку маркетингу в Україні, його інноваційно-ресурсного змісту з метою підвищення економічного потенціалу підприємств, організацій, установ.
Артикул (SKU): 966-574-797-5
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

95,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
Світова і вітчизняна практика свідчать, що теоретичні надбання і прикладне застосування маркетингу сприяють підвищенню конкурентоспроможності суб’єктів ринку, їхньої продукції, допомагають посісти не останнє місце на вітчизняних і міжнародних ринках, підвищувати прибутковість та ефективність роботи. Монографія розрахована на науковців-маркетологів, практичних працівників, викладачів, студентів.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор моногр. / А.Ф. Павленко, А.В. Войчак, В.Я. Кардаш та ін.; За ред. А.Ф. Павленка ; Київський національний економічний університет.
ISBN 966-574-797-5
Издатель Не доступно
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Теорія і практика маркетингу в Україні (2005)
Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах