Теорія і практика маркетингу в Україні (2005)

Світова і вітчизняна практика свідчать, що теоретичні надбання і прикладне застосування маркетингу сприяють підвищенню конкурентоспроможності субєктів ринку, їхньої продукції (послуг), допомагають посісти не останнє місце на вітчизняних і міжнародних ринках, підвищувати прибутковість та ефективність роботи. Роль і місце маркетингу в системі управління підприємством й організаціями визначаються сприйняттям і впровадженням його концепцій керівництвом та колективом працівників, корпоратизацією маркетингової ідеології і практичної діяльності. Цим доводиться особливе значення дослідження тенденцій і суперечностей розвитку маркетингу в Україні, його інноваційно-ресурсного змісту з метою підвищення економічного потенціалу підприємств, організацій, установ.
Обліковий номер: 966-574-797-5
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

200,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі
Світова і вітчизняна практика свідчать, що теоретичні надбання і прикладне застосування маркетингу сприяють підвищенню конкурентоспроможності суб’єктів ринку, їхньої продукції, допомагають посісти не останнє місце на вітчизняних і міжнародних ринках, підвищувати прибутковість та ефективність роботи. Монографія розрахована на науковців-маркетологів, практичних працівників, викладачів, студентів.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор моногр. / А.Ф. Павленко, А.В. Войчак, В.Я. Кардаш та ін.; За ред. А.Ф. Павленка ; Київський національний економічний університет.
ISBN 966-574-797-5
Видавець Ні
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Теорія і практика маркетингу в Україні (2005)
Вас також можуть зацікавити наступні товари