Ухилення від призову за мобілізацією. О.О.Коротюк.

У даному виданні представлено аналіз і узагальнення судової практики у справах щодо притягнення до кримінальної відповідальності за статтею 336 кримінального кодексу України.


Зокрема автором виокремлено основні аспекти які є визначними при вирішенні судом питання щодо наявності у діях особи складу кримінального правопорушення визначено юридичні факти і обставини які підлягають встановленню судом при винесенні вироку в за ухилення від призову на основі висновків судів наведено детальний опис складу кримінального правопорушення то що.


Видання розраховане на адвокатів юристів працівників органів прокуратури суддів працівників органів юстиції викладачів вищих навчальних закладів студентів юридичних факультетів науковців а також ж може бути цікавим широкому колу осіб які цікавляться визнанням судової практики і питаннями притягнення до кримінальної відповідальності за статтею 336 кримінального кодексу України.

Обліковий номер: 978-617-7931-39-2
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

250,00 грн
Опис товару
Деталі

Ухилення від призову за мобілізацією.

Загальнення Судової практики у справах щодо притягнення до кримінальної відповідальності за статтею 336 кримінального кодексу України.

Практичний посібник.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор О.О. Коротюк
ISBN 978-617-7931-39-2
Видавець ОВК
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Ухилення від призову за мобілізацією. О.О.Коротюк.