Земельне право України Навчальний посібник За загальною редакцією Мироненко В. П.

Земельне право України : Навчальний посібник / За загальною редакцією Мироненко В. П. 
У навчальному посібнику розглянуто питання щодо правового регулювання земельних відносин в Україні: підстави та порядок виникнення права власності та права користування земельними ділянками, права та обов’язки землевласників та землекористувачів; підстави припинення права власності та права користування земельними ділянками; розглянуто правовий режим земель та розкрито зміст заходів щодо їх охорони та інші питання.
Навчальний посібник розрахований на студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів, науковців, практичних працівників в сфері земельного права. Може бути корисним для широкого загалу читачів, які цікавляться питаннями правового регулювання земельних відносин в Україні.


Рік видання 2018.


Кількість сторінок – 350

Обліковий номер: 978-617-566-497-1
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

350,00 грн
Опис товару
Деталі
Структура навчальниого посібника побудована відповідно до структури земельного кодексу Украіни. Автори намагалися повно та всебічно розкрити зміст та значення усіх інститутів земельного права.зосереджуючи увагу на більш спірних та недостатньо врегульованих. на наш погляд. положеннях земельного законодавства.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Мироненко В. П.
ISBN 978-617-566-497-1
Видавець Алерта ПЄ
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Земельне право України Навчальний посібник За загальною редакцією Мироненко В. П.