Злочини невеликої тяжкості та питання кримінальної відповідальності. Скок О. С.

Монографію присвячено дослідженню питань кримінальної відповідальності за злочини невеликої тяжкості.
У роботі здійснено історичний аналіз кримінального законодавства щодо запровадження категорії злочинів невеликої тяжкості та розкрито перспективи реформування законодавчої класифікації злочинів у контексті запровадження категорії кримінального проступку в системі кримінальних правопорушень.
З’ясовано теоретичні основи виділення категорії злочинів невеликої тяжкості в класифікаційній системі злочинів. Установлено значення злочинів невеликої тяжкості для реалізації кримінальної відповідальності, звільнення від кримінальної відповідальності, звільнення від покарання та його відбування,а також розглянуто міждисциплінарні зв’язки досліджуваної категорії із кримінальним процесуальним і кримінально-виконавчим правом.
Визначено особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх за злочини невеликої тяжкості.
Проаналізовано окремі аспекти розмежування злочинів невеликої тяжкості із малозначним діянням та адміністративними правопорушеннями.>
Обліковий номер: 978‑966‑937-186-7
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

200,00 грн
Опис товару
Деталі

У роботі наведено відповідні висновки та пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері кримінальної відповідальності за злочини невеликої тяжкості.

Для науковців, працівників правоохоронних та судових органів, викладачів, аспірантів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів.

Обкладинка Тверда

Рік видання 2017

Кількість сторінок 264</p

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор Скок О. С.
ISBN 978‑966‑937-186-7
Видавець Право
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Злочини невеликої тяжкості та питання кримінальної відповідальності. Скок О. С.