Цивільний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій Верховного Суду України. О. М. Ткачук.

Цей збірник є незамінним у роботі практикуючих юристів-цивілістів – суддів, адвокатів, їх помічників тощо, оскільки його використання дозволить у рази підвищити ефективність власної роботи. Крім того, книга буде цікавою і для викладачів, студентів, а також усіх тих, хто цікавиться практикою застосування цивільного матеріального та процесуального права.


ОбкладинкаМ’яка


Рік видання2018


ПапірОфсетний


Формат70х100 1/16


Кількість сторінок498

Обліковий номер: 978-966-937-378-6
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

330,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

«Цивільний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій Верховного Суду України» є доповненим та переробленим виданням збірника «Цивільний та Цивільний процесуальний кодекси: постатейний покажчик правових позицій Верховного Суду України», який вийшов на початку 2017 року. Новизною даного видання є виключення розділу, який стосувався старого Цивільного процесуального кодексу. Натомість, з’явились нові статті ЦКУ, щодо яких вищою судовою інстанцією надавались роз’яснення у правозастосуванні, а також переглядались уже існуючі правові позиції.

Даний збірник містить у собі практично всі основні висновки колишнього Верховного Суду України, що стосуються Цивільного кодексу України, які для зручності пошуку та використання згруповані по відповідних статтях. Книга призначена для полегшення роботи практикуючих юристів-цивілістів, а також усіх тих, хто цікавиться практикою застосування цивільного права.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Название на англ. языке Ні
Автор О. М. Ткачук
ISBN 978-966-937-378-6
Издатель Право
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: Цивільний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій Верховного Суду України. О. М. Ткачук.
Вас також можуть зацікавити наступні товари