Цивільний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій Верховного Суду України. О. М. Ткачук.

Цей збірник є незамінним у роботі практикуючих юристів-цивілістів – суддів, адвокатів, їх помічників тощо, оскільки його використання дозволить у рази підвищити ефективність власної роботи. Крім того, книга буде цікавою і для викладачів, студентів, а також усіх тих, хто цікавиться практикою застосування цивільного матеріального та процесуального права.


ОбкладинкаМ’яка


Рік видання2018


ПапірОфсетний


Формат70х100 1/16


Кількість сторінок498

Артикул (SKU): 978-966-937-378-6
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

330,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали

«Цивільний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій Верховного Суду України» є доповненим та переробленим виданням збірника «Цивільний та Цивільний процесуальний кодекси: постатейний покажчик правових позицій Верховного Суду України», який вийшов на початку 2017 року. Новизною даного видання є виключення розділу, який стосувався старого Цивільного процесуального кодексу. Натомість, з’явились нові статті ЦКУ, щодо яких вищою судовою інстанцією надавались роз’яснення у правозастосуванні, а також переглядались уже існуючі правові позиції.

Даний збірник містить у собі практично всі основні висновки колишнього Верховного Суду України, що стосуються Цивільного кодексу України, які для зручності пошуку та використання згруповані по відповідних статтях. Книга призначена для полегшення роботи практикуючих юристів-цивілістів, а також усіх тих, хто цікавиться практикою застосування цивільного права.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор О. М. Ткачук
ISBN 978-966-937-378-6
Издатель Право
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Цивільний кодекс України: постатейний покажчик правових позицій Верховного Суду України. О. М. Ткачук.