-16.67%

Фінансовий менеджмент. Бланк.

У цьому виданні оновлено нормативний матеріал, розширено виклад методичних питань управління фінансовою діяльністю підприємства, розглянуто сучасний практичний досвід цього управління.


Автор книги - заслужений діяч науки, доктор економічних наук, професор Бланк І.А. - тривалий час поєднує наукову та викладацьку роботу в галузі фінансового менеджменту з практичною діяльністю в якості головного експерта і консультанта ряду компаній.


Навчальний курс розрахований на студентів економічних вузів.
Артикул (SKU): 966-8349-06-7
Подписаться на оповещения о цене

Доступность: Есть в наличии

Обычная цена: 120,00 грн

Цена по акции 100,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
Навчальний курс охоплює основне коло питань фінансового управління підприємствами в сучасних умовах. У ньому викладені сутність, мета і функції фінансового менеджменту, розглянуті методологічні засади формування систем його забезпечення, викладено основні методичні підходи до розробки та реалізації фінансової стратегії підприємства. Книга знайомить з сучасними методами фінансового управління активами і капіталом підприємства, його інвестиціями і грошовими потоками. Значну увагу приділено також управлінню фінансовими ризиками і антикризовому фінансовому управлінню підприємством. Навчальний посібник широко ілюстрований схемами, графіками, таблицями та прикладами, містить основні розрахункові моделі, використовувані у фінансовому менеджменті.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор Бланк
ISBN 966-8349-06-7
Издатель Нет
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Фінансовий менеджмент. Бланк.