Новітнє вчення про тлумачення правових актів. Навчальний посібник з курсу тлумачення правових актів для суддів, що проходять підвищення кваліфікації, і кандидатів на посади суддів, що проходять спеціальну підготовку.

Навчальний посібник
Видання адресується суддям і кандидатам на посади суддів.

Рік видання 2013
Обкладинка Тверда
Формат 60х901/16
Папір Офсетний
Кількість сторінок 752
Артикул (SKU): 978-966-458-424-8
Подписаться на оповещения о цене Подпишитесь, чтобы получить уведомление, когда товар появится в наличии

Доступность: Под заказ

320,00 грн

Мы доставим этот товар за 24 часа. Подробнее...

Позвоните +38(098) 526 72 92 или +38(063) 526 83 64, и узнайте информацию о товаре.

Подробное описание
Детали
У посібнику системно викладаються положення новітнього вчення про тлумачення правових актів (113 правил роботи з юридичними текстами). Це вчення розроблене авторами на базі досліджень законодавства України та практики його застосування, результати яких раніше викладені у низці видань науково-практичного змісту (коментарях до трудового і цивільного законодавства тощо). Зазначене вчення враховує вітчизняний, російський дореволюційний, радянський і зарубіжний досвід дослідження проблем тлумачення правових актів, а також судового тлумачення правових актів із часів римського права. Положення цього вчення обговорювались на п’яти тижневих семінарах, які були організовані за фінансової підтримки Ради Європи і Європейського Союзу і в яких, крім авторів цієї книги, брали участь експерти Ради Європи і судді Верховного Суду, вищих спеціалізованих і апеляційних судів України.
Дополнительная информация
Дополнительная информация
Название на англ. языке Нет
Автор В. Г. Ротань, І. Л. Самсін, А. Г. Ярема та ін.
ISBN 978-966-458-424-8
Издатель Право
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв: Новітнє вчення про тлумачення правових актів. Навчальний посібник з курсу тлумачення правових актів для суддів, що проходять підвищення кваліфікації, і кандидатів на посади суддів, що проходять спеціальну підготовку.