Психологія судового процесу (психолого-правовий аспект) науково-практичний посібник М.М. Ясинок, Д.М. Ясинок

Науково-практичний посібник буде корисним не лише для підготовки суддів, але і прокурорів та адвокатів до їх практичної роботи, а також студентів та викладачів юридичних факультетів.


Палітурка:М’яка
Кількість сторінок 206
Рік видання 2017

Обліковий номер: 978-617-566-432-2
Підписатись на оповіщення про ціну товару

Наявність: Є в наявності

150,00 грн

Ми доставимо цей товар за 24 години. Детальніше...

Зателефонуйте +38 (098) 526 72 92 або +38 (063) 526 83 64, і дізнайтеся інформацію про товар.

Опис товару
Деталі

В науково-практичному посібнику вперше прийнята спроба сформулювати проблемні питання теоретичного та практичного характеру в сфері психології судового процесу.

Матеріали науково-практичного посібника спрямовані не лише на наукову але і перш за все практичну підготовку суддів, прокурорів, адвокатів до судового процесу, а також аспірантів та магістрів, які вивчають судовий процес з психолого-правової точки зору.

В посібнику розкриті питання становлення судової психології як науки, психологічної ролі судді як організатора та керівника судового процесу, особливості мови, жестикуляції, міміки учасників судового процесу.

Розкрито психологічний механізм дії суддів при вирішенні конфліктних ситуацій, психологічні особливості комунікативних дій суддів і сторін судового процесу, осіб з обмеженими можливостями та осіб похилого віку, неповнолітніх, свідків та представників.

Розкрито психологічний процес сприйняття і оцінки судом змісту засобів доказування, судових дебатів та ухвалення судових рішень.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Назва англ. мовою Ні
Автор М.М. Ясинок, Д.М. Ясинок
ISBN 978-617-566-432-2
Видавець Алерта ПЄ
Відгуки
Напишіть власний відгук
Ви переглядате: Психологія судового процесу (психолого-правовий аспект) науково-практичний посібник М.М. Ясинок, Д.М. Ясинок